Toimisto puh. 045 619 5847 ark.klo 16-20

Kenraaliharjoitus 27.5.2017


HUOM!

  • Saavu Hyvinkääsalin katsomoon viimeistään 20min ennen omaa vuoroa esiintymisasu valmiiksi päällä.
    • Alle 10v oppilaat huoltajan kanssa paikalle.
    • Muista lämmitellä, jotta et loukkaannu!
    • Sisäänkäynti sivuovesta – kyltti ”Esiintyjät”.

  • TARKISTA AIKATAULU VIELÄ UUDESTAAN PE 26.5. VIIMEHETKEN MUUTOSTEN VARALTA!


AIKATAULU:


Klo 08:30-08:35 ”Seeking Light”

  • ELEMENT DANCERS / Kristina Norri

Klo 08:35-08:40 ”Kuun loisteessa”

  • ELEMENT TEENS/ Kristina Norri


Klo 08:40-08:46 ”Tummasieluiset”

  • TO SHOW ALKEET/ Matti Timonen

Klo 08:46-08:52 ”Heavy light”

  • TI SHOW EDISTYNEET/ Matti Timonen

Klo 08:52-09:00 ”Valon aalloilla”

  • TO DISCO/SHOW 6-8v / DISCOSHOW 9-11v/ Matti Timonen

Klo 09:00-09:06 ”Pimeyden sotilaat”

  • TI SHOW KESKITASO/ Matti Timonen


Klo 09:06-09:16 ”Let the sun shine”

  • MA BREAK DANCE 8-12v, STREET POJAT / Aleksi Kyllönen


Klo 09:16-09:21 ”Dyyni”

  • EK3 NYKYTANSSI / Kristina Norri

Klo 09:21-09:26 ”So Close, Yet So Far Away”

  • ELEMENT DANCERS/ Kristina Norri

Klo 09:26-09:31 ”Kukkaistytöt”

  • TO BALETTI 7-9v / Kristina Norri


Klo 09:31-09:36 ”Sunshine”

  • TI DANCE 8-12v / Anniina Kinnunen


Klo 09:36-09:41 ”Menneen talven lumi”

  • ELEMENT JUNIORS / Eveliina Raaska

Klo 09:41-09:46 ”Sateenkaaren värit”

  • TI BALETTI EDISTYNEET / Eveliina Raaska

Klo 09:46-09:51 ”Varjoissa”

  • EK 1-2 NYKYTANSSI / Eveliina Raaska

Klo 09:40-09:45 ”Yö ja päivä”

  • TI BALETTI ALKEET + AIKUISBALETTI KT/EDISTYNEET / Eveliina Raaska


Klo 09:45-09:50 ”No boyfriend, no problem”

  • LA DISCO EDISTYNEET / Heta Asikainen

Klo 09:50-09:55 "Donatella"

  • LA COMMERCIAL EDISTYNEET/ Heta Asikainen


Klo 09:55-10:00 "Not so Ballerinas"

  • GOLDEN GLOW DANCERS / Saana Syrjämäki

Klo 10:00-10:05 "Dark Burleski"

  • SU LATINOSHOW KESKITASO / Saana Syrjämäki

Klo 10:05-10:10 "Storming Lady"

  • LATIN ATTITUDE 31+ / Saana Syrjämäki


Klo 10:10-10:20 TAUKO


Klo 10:20-10:27 "Päivänsäteet ja menninkäiset"

  • MA NYKYTANSSI 7-10v / Sanna Luhtala


Klo 10:27-10:32 "Wonderland"

  • EK 3-4 STREET ALKEET/KT / Mette Linturi

Klo 10:32-10:40 "Phone Down"

  • EK 3-4 STREET EDISTYNEET / Mette Linturi

Klo 10:40-10:47 "Jealous"

  • PE VOGUING AVOIN TASO / Mette Linturi


Klo 10:47-10:57 "Revontulet"

  • MA LUOVA TANSSI 6-7v. / Sanna Luhtala

 

Klo 10:57-11:02 "Come meet me at the afterparty"

  • KE STREET ALKEET / Miranda Chambers

Klo 11:02-11:07 "You can’t stop me, I’m okay"

  • KE STREET EDISTYNEET / Miranda Chambers

Klo 11:07-11:12 "Tonight"

  • KE STREET KESKITASO / Miranda Chambers

Klo 11:12-11:17 "Kun oon iloinen"

  • KE STREET 7-10V / Miranda Chambers


Klo 11:17-11:25 "Pikkunoitien iltalaulu"

  • MA LASTENTANSSI 3-4v / Sanna Luhtala


Klo 11:25-11.30 "Kohti valoa"

  • MA LYRICAL JAZZ EDISTYNEET/ Moona Nevalainen

Klo 11:30-11:35 "Läpikulkumatkalla"

  • MA SHOW EK 1-2 / Moona Nevalainen

Klo 11:35-11:40 "Unettomat"

  • EK3 SHOW / Moona Nevalainen

Klo 11:40-11:45 "Voodoo"

  • EK4 SHOW / Moona Nevalainen


Klo 11:45-11:55 "Valokeijut"

  • MA LASTENTANSSI 4-5v / Sanna Luhtala

Klo 11:55-12.00 "Haikeat askeleet"

  • TO NYKYTANSSI ALKEET/KESKITASO/ Kristina Norri


Klo 12:00-12:10 TAUKO


EK soolot/duot:

Klo 12:10-12.15 "Dream under the water"/ Edwina Hurme

Klo 12:15-12:20 "Discoduo"/ Iida Keisu, Oona Räikkä / Heta Asikainen

Klo 12:20-12:25 "Disco soolo"/ Oona Räikkä

Klo 12:25-12:30 "Aikamatka"/ Edwina Hurme, Vilma Sorjonen / Anniina Kinnunen

Klo 12:30-12:35 "Maleficent"/ Iida Lehkonen, Silja Hatakka

Klo 12.35-12:40 "Never Give up"/ Marika Metsovuori

Klo 12.40-12:45 "Revenge"/ Noora Hakala, Jade Silpo, Maria Nurmi (Powermover-koreografia)

Klo 12:45-12:50 "Variaatio baletista Giselle"/ Marika Metsovuori

Klo 12:50-12:55 "Polar Circle"/ Essi Kailio, Iida Lehkonen

Klo 12:55-13:00 ”Mind storm”/ Yhteistyö-Tanssikoulu 1st Step duo